O nás

Celý “projekt” FURT BOKEM vznikl v roce 2017 na podporu a rozšiřování drift scény u nás a na Slovensku. Celý název a nápad vznikl tak, že jsem jednou přišel domů z ježdění po zasněžených horách a řekl jsem si, že vytvořím facebookovou stránku pro lidi, kteří milují drifty stejně jako já.

Jsem opravdu moc rád, že si získává FURT BOKEM takovou oblibu mezi všemi autíčkáři a posouváme to dál! FURT BOKEM je rodina, do které patří každý, kdo miluje driftování stejně jako MY! Stavíme auta, tvoříme projekty, závodíme, tvoříme videa, připravujeme kolekce, akce a snažíme se podporovat drift komunitu na 110%…. #OneFamily.

Mimo toho, že jsme tým jezdců a kamarádů, tak natáčíme videa z ježdění, našeho života a všeho okolo driftu, připravili jsme pro tebe tenhle web a e-shop, na kterém tvoříme produkty a designy z našich zážitků, hlášek a všeho co se děje kolem nás.

Je jedno jestli máš rád veterány, supersporty, drift speciály nebo cokoliv jiného. Vždy jsi vítán na akcích, garáži a nebo kdekoli kde se můžeme vidět. Každý event a ježdění děláme hlavně, protože nás to baví na 101%

Uvědomujeme si, že nás sleduje spousta lidí, a proto k ježdění přistupujeme pod hesly #legalnidrifty a #legalnisrazy. Ve stejném duchu pořádáme akce a natáčíme videa.

 

Kde nás najdeš 

Instagram ▶️ Furt Bokem INSTAGRAM

Facebook ▶️ Furt Bokem FACEBOOK

Youtube ▶️ Furt Bokem YOUTUBE

54

66-1

 

858

wide93

Skyex34 (1 of 23)

1_tapeta-3

virtual

wide213

wide27